Bella Terra - KOSMETYKI MINERALNE

Jesteś tym, co jesz. W dzisiejszych czasach nikt nie kwestionuje już tych słów. Polskie społeczeństwo zdało sobie sprawę z roli jaką dla ludzkiego zdrowia odgrywa odpowiednia dieta. Dieta i ruch. Długie godziny spędzamy trenując na siłowniach, basenach czy pod gołym niebem. Wszystko to by wyglądać pięknie, być w świetnej kondycji i uniknąć chorób cywilizacyjnych. W tym pędzie o zdrowie zapominamy jednak o tym, że każdego dnia, przez używanie nieodpowiednich kosmetyków, faszerujemy swoje ciała chemią. Czas to zmienić dzięki Bella Terra.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….
O zdrowej diecie napisano i powiedziano już wszystko. Natomiast w ogóle nie mówi się o tym, jak szkodliwe dla zdrowia mogą być kosmetyki używane przez nas każdego dnia. Chcemy to zmienić i uświadomić Polki, że to co nakładamy na ciało jest równie istotne, jak to co jemy – mówi Małgorzata Kucharska, prezes Bella Terra Poland.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Na rynku bez trudu znajdziemy dziesiątki tytułów poświęconych odpowiedniemu odżywianiu, a z telewizorów największe autorytety grzmią o groźnych dla zdrowia konsekwencjach faszerowania się chemią. Mając to na uwadze do sklepowych koszyków wkładamy wszystko co eko i bio. Najpierw oczywiście dokładnie czytamy etykiety. Na zakupy wydajemy krocie. W parze z troską o dietę – idzie troska o formę naszych ciał. Ćwiczymy, biegamy, spacerujemy – liczy się każda chwila w ruchu. Wspierają nas modne i znane z pierwszych stron gazet trenerki i trenerzy. Chodakowska, Lewandowska, przykłady można mnożyć. Wiele osób nie zdaje sobie jednak sprawy, że wszystkie te wysiłki niweczy dobór nieodpowiednich kosmetyków. Naszpikowanych chemią i groźnych dla zdrowia. Na domiar nieszczęść testowanych na zwierzętach.

Nową erę w trosce o zdrowie i piękny wygląd Polek otwiera Małgorzata Kucharska, przedstawiając markę Bella Terra. To wyjątkowe, mineralne kosmetyki, które powstały w Stanach Zjednoczonych. Przebojem wdarły się na tamtejszy rynek i podbiły serca amerykańskich kobiet, ceniących zdrowy tryb życia. Teraz czas na nas.

Każdy produkt Bella Terra bazuje wyłącznie na czystych minerałach. W składzie znajdziemy między innymi: mikę, cynk czy magnez. Sięgając po kosmetyki tej marki mamy natomiast pewność, że na naszą skórę nie trafią: alkohol, talk, olej, środki konserwujące, barwniki czy inne szkodliwe chemikalia. Bella Terra to bowiem w stu procentach czyste i naturalne minerały. Dobrane składniki są nieorganiczne, co oznacza, że nie mogą w nich rozwijać się żadne drobnoustroje i bakterie, które infekują i uczulają skórę. Miliony kobiet pokochały produkty tej marki również za ich ochronę przeciwsłoneczną UVA, UVB, ich właściwości hipoalergiczne, przeciwzapalne i przeciwutleniające. Mineralny makijaż minimalizuje zmarszczki, a także nie blokuje porów, dzięki czemu skóra może oddychać i cieszyć promiennym blaskiem. W przeciwieństwie do wielu znanych marek, Bella Terra nie testuje swoich produktów na zwierzętach.

…………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Stanowczo sprzeciwiamy się takim praktykom. Jest wiele lepszych metod, humanitarnych. Owszem są one dużo droższe, ale my nie oszczędzamy kosztem zwierząt. Kochamy wszystkie istoty żywe i uważamy, że zasługują wyłącznie na miłość i szacunek, a nie cierpienie w laboratoriach – dodaje Małgorzata Kucharska.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………….

Produkty Bella Terra to prawdziwa rewolucja na polskim rynku. Niekwestionowany lider wśród kosmetyków mineralnych. Ich wysoka jakość została już doceniona przez ekspertów.
Markę wyróżniono statuetką „Super Sukces Roku 2016” podczas Wielkiej Gali Osobowości i Sukcesy.

Bella Terra to wybór produktów o szerokim zastosowaniu, na każdą kieszeń. W ofercie znajdziemy zarówno pyłki w okazyjnych cenach, jak i produkty ekskluzywne.

Wszystkie można zamówić przez stronę www.bellaterra.pl